یک فروشگاه توقف برای خدمات عمومی

مسوولان اداره آسان خدمت در دیداری که با معین مالی و اداری وزارت معارف داشت، روی پیش‌رفت کار برنامه تادیه معاشات از طریق مبایل بحث و تبادل نظر نمود.

در این دیدار که در وزارت معارف انجام شد، روند پرداخت معاشات به معلمان و کارمندان مربوط وزارت معارف در ولایات کندهار، پروان و ننگرهار و هم‌چنان گسترش این برنامه به ولایت دیگری کشور مورد بحث قرار گرفت.

عبدالسبحان رؤف معین مالی و اداری وزارت معارف فعالیت‌های این برنامه را در جهت فراهم‌آوری سهولت‌ها برای معلمان کشور مهم خواند و خواستار گسترش خدمات این برنامه به ولایات دیگر نیز شد.

برنامه تادیه معاشات از طریق موبایل در ولایت کندهار تکمیل گردیده و همین اکنون تمام معلمان معاشات خویش را از طریق موبایل منی بدست می‌آورند. هم‌چنان راجستریشن معلمان و کارمندان معارف در پکتیا، خوست، لغمان و تخار نیز تکمیل گردیده که عنقریب معاشات خویش را از همین طریق دریافت خواهد کرد.

در اخیر این دیدار، اداره آسان خدمت از همکاران وزارت معارف در مرکز و ولایات کندهار، ننگرهار و پروان برای پیاده سازی این برنامه تقدیر به عمل آورد. 

 • آسان پاسپورت

  اداره آسان خدمت مراحل پیچیده و زمان‌گیر به دست آوردن پاسپورت را کوتاه و آسان ساخته اند. هموطنان ما حال می‌توانند در مدت زمان بسیار کم پاسپورت خویش را دریافت نمایند.

 • تمدید ویزه

  خدمات اسان ویزه برای مهمانان بین المللی که نیاز به حضور خود در افغانستان را دارندف در نظر گرفته شده است. فورمه درخواست ویزه آنلاین بتاریخ ۱۵ جنوری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد گردید

 • آسان جواز

  آسان جواز خدمات جواز کار برای شهروندان ملی و بین المللی است که تقاضای کار در افغانستان را دارند و نیازمند اجازه کار می باشند. این سرویس آنلاین به تاریخ ۱۵ فبروری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد شد

 • تادیه معاشات از طریق مبایل

  بعد از یک دورۀ امتحانی تادیه معاشات از طریق موبایل در وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، جلالتماب رئیس صاحب جمهور مسؤلیت مدیریت MSP را در وزارت کار، و وسعت دادن MSP را در وزارت معارف و وزارت خانه های دیگر به آسان خدمت سپرد.