یک فروشگاه توقف برای خدمات عمومی

 • اداره آسان خدمت روز جهانی زن را تجلیل نمود

  اداره آسان خدمت به مناسبت تجلیل از روز جهانی زن و ستایش همکاران اناث خویش پروگرام ویژه را ترتیب نموده بود که با اعطای تحسین‌نامه‌ها و هدایا از زحمات و تلاش‌های آنان قدردانی صورت گرفت.

  1398/12/18

 • ایجاد مرکز آسان خدمت در پکتیا

  در این مرکز خدمات عامه از جمله پاسپورت، ترانسپورت، شهدا و معلولین و جواز کار زیر یک چتر با سهولت‌ها فروان و شفافیت کامل به مردم این ولایت ارائه خواهد شد.

  1398/12/16

 • صحبت ویدیویی مسوولین اداره آسان خدمت با والی خوست

  هیات رهبری آسان خدمت در یک کنفرانس ویدیوی با والی محترم ولایت خوست صحبت نمودند. در این کنفرانس روی انتقال خدمات عامه مربوط پاسپورت، ترانسپورت، جواز کار و شهدا و معلولین به مرکز آسان خدمت خوست و بعضی از کارهای باقی‌مانده اداری این مرکز بحث و گفتگو صورت گرفت.

  1398/12/12

 • ۲۶ پروسه خدمات عامه در اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی ساده سازی شد

  اداره آسان خدمت ۲۶ پروسه خدمات عامه را در ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی ساده سازی نمود، که آماده تطبیق می باشد. این ۲۶ پروسه دارای ۴۸۰ مرحله پیچیده و زمان گیر بود که بعد از ساده سازی توسط ادارۀ آسان خدمت به ۲۲۰ مرحله تقلیل یافت. این خود بیان گر ۶۰ فیصد تغییر می باشد.

  1398/12/10

 • آسان پاسپورت

  اداره آسان خدمت مراحل پیچیده و زمان‌گیر به دست آوردن پاسپورت را کوتاه و آسان ساخته اند. هموطنان ما حال می‌توانند در مدت زمان بسیار کم پاسپورت خویش را دریافت نمایند.

 • تمدید ویزه

  خدمات اسان ویزه برای مهمانان بین المللی که نیاز به حضور خود در افغانستان را دارندف در نظر گرفته شده است. فورمه درخواست ویزه آنلاین بتاریخ ۱۵ جنوری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد گردید

 • آسان جواز

  آسان جواز خدمات جواز کار برای شهروندان ملی و بین المللی است که تقاضای کار در افغانستان را دارند و نیازمند اجازه کار می باشند. این سرویس آنلاین به تاریخ ۱۵ فبروری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد شد

 • تادیه معاشات از طریق مبایل

  بعد از یک دورۀ امتحانی تادیه معاشات از طریق موبایل در وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، جلالتماب رئیس صاحب جمهور مسؤلیت مدیریت MSP را در وزارت کار، و وسعت دادن MSP را در وزارت معارف و وزارت خانه های دیگر به آسان خدمت سپرد.