یک فروشگاه توقف برای خدمات عمومی

معلمین و کارمندان بخش معارف در هر جامعه یک صنف پر اهمیت بوده و دارای نقش ارزنده و قابل ملاحظه‌ای می‌باشند. به همین اساس اداره آسان خدمت در تلاش است تا برنامه ملی تادیه معاشات از طریق موبایل را در سراسری افغانستان گسترش دهد.

از همین رو، روند ثبت و راجستریشن بیش از ۲۶ هزار کارمندان وزارت معارف در  ولایتهای تخار، خوست، لغمان و پکتیا تکمیل گردید. از این جمله، ۱۰ هزار تن در ولایت تخار، ۶۵۰۰ تن در ولایت خوست، ۵۴۲۰ تن در لغمان و ۴۵۷۳ تن در ولایت پکتیا ثبت و راجستر گردیده که عنقریب روند پرداخت معاشات آنها از طریق موبایل آغاز خواهد شد.

با تطبیق این برنامه ملی در سراسری کشور سهولت‌ها و شفافیت در روند پرداخت معاشات کارمندان وزارت معارف به‌وجود می‌آید و آنها می‌توانند بدون ضیاع وقت، و سفر کردن به راه‌های دور دست، معاشات خود را از طریق موبایل به‌دست بیاورند.

 • آسان پاسپورت

  اداره آسان خدمت مراحل پیچیده و زمان‌گیر به دست آوردن پاسپورت را کوتاه و آسان ساخته اند. هموطنان ما حال می‌توانند در مدت زمان بسیار کم پاسپورت خویش را دریافت نمایند.

 • تمدید ویزه

  خدمات اسان ویزه برای مهمانان بین المللی که نیاز به حضور خود در افغانستان را دارندف در نظر گرفته شده است. فورمه درخواست ویزه آنلاین بتاریخ ۱۵ جنوری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد گردید

 • آسان جواز

  آسان جواز خدمات جواز کار برای شهروندان ملی و بین المللی است که تقاضای کار در افغانستان را دارند و نیازمند اجازه کار می باشند. این سرویس آنلاین به تاریخ ۱۵ فبروری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد شد

 • تادیه معاشات از طریق مبایل

  بعد از یک دورۀ امتحانی تادیه معاشات از طریق موبایل در وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، جلالتماب رئیس صاحب جمهور مسؤلیت مدیریت MSP را در وزارت کار، و وسعت دادن MSP را در وزارت معارف و وزارت خانه های دیگر به آسان خدمت سپرد.