یک فروشگاه توقف برای خدمات عمومی

هیات رهبری آسان خدمت در یک کنفرانس ویدیوی با والی محترم ولایت خوست صحبت نمودند. در این کنفرانس روی انتقال خدمات عامه مربوط پاسپورت، ترانسپورت، جواز کار و شهدا و معلولین به مرکز آسان خدمت خوست و بعضی از کارهای باقی‌مانده اداری این مرکز بحث و گفتگو صورت گرفت.

 

آقای محمد نعیم څمکنی رئیس اداره آسان خدمت در این کنفرانس ویدیوی اظهار داشت: آموزش تخنیکی کارمندان بخش‌های یاد شده به زودی آغاز خواهد شد که بعد از فراگیری مهارت‌های کاری و انتقال آنها به مرکز آسان خدمت، خدمات عامه به شکل سریع و آسان به مردم این ولایت ارائه خواهد شد.

 

محترم محمد حلیم فدایی والی خوست بر تکمیل امور باقی‌مانده اداری این مرکز و آموزش تخنیکی کارمندان تأکید نموده و در ضمن اظهار امیدواری کرد که در این زمینه هماهنگی لازم صورت گیرد.

 

هم‌چنان فیصله گردید تا یک هیات اداره آسان خدمت جهت تکمیل کارهای باقی‌مانده به ولایت خوست بروند و آموزش تخنیکی کارمندان نیز آغاز شود.

 

مرکز خدماتی آسان خدمت در خوست اولین مرکز این اداره در سطح ولایات می‌باشد، که در آن خدمات پاسپورت، ترانسپورت، جواز کار و شهدا و معلولین با امکانات لازم زیر یک چتر توسط کارمندان مربوطه این ادارات عرضه می‌شود.

 

قابل ذکر است که اداره آسان خدمت در این مرکز نقش نظارتی و تامین کننده امکانات تخنیکی و اداری می باشد.

 • آسان پاسپورت

  اداره آسان خدمت مراحل پیچیده و زمان‌گیر به دست آوردن پاسپورت را کوتاه و آسان ساخته اند. هموطنان ما حال می‌توانند در مدت زمان بسیار کم پاسپورت خویش را دریافت نمایند.

 • تمدید ویزه

  خدمات اسان ویزه برای مهمانان بین المللی که نیاز به حضور خود در افغانستان را دارندف در نظر گرفته شده است. فورمه درخواست ویزه آنلاین بتاریخ ۱۵ جنوری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد گردید

 • آسان جواز

  آسان جواز خدمات جواز کار برای شهروندان ملی و بین المللی است که تقاضای کار در افغانستان را دارند و نیازمند اجازه کار می باشند. این سرویس آنلاین به تاریخ ۱۵ فبروری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد شد

 • تادیه معاشات از طریق مبایل

  بعد از یک دورۀ امتحانی تادیه معاشات از طریق موبایل در وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، جلالتماب رئیس صاحب جمهور مسؤلیت مدیریت MSP را در وزارت کار، و وسعت دادن MSP را در وزارت معارف و وزارت خانه های دیگر به آسان خدمت سپرد.