یک فروشگاه توقف برای خدمات عمومی

هیات رهبری اداره آسان خدمت فرارسیدن (۸ مارچ) روز جهانی هم‌بستگی زنان را به‌همکاران اناث خویش و تمام زنان افغان که در دو دهه گذشته جهت به دست‌آوردن حقوق خویش مبارزه نموده‌اند؛ تبریک عرض می‌نماید.

حضور فعال زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، علمی و تلاش‌های آنان در زمینه های ارتقاء مادی و معنوی جامعه قابل ستایش می‌باشد.

از همین رو هیات رهبری این اداره به مناسبت تجلیل از روز جهانی زن و ستایش همکاران اناث خویش پروگرام ویژه را ترتیب نموده بود که با اعطای تحسین‌نامه‌ها و هدایا از زحمات و تلاش‌های آنان قدردانی صورت گرفت.
اداره آسان خدمت متعهد است در خدمات عامه که از سوی این اداره ارائه می‌شود زمینه فرصت‌ها و سهولت‌های یکسان را برای زنان کشور مساعد سازد.

 • آسان پاسپورت

  اداره آسان خدمت مراحل پیچیده و زمان‌گیر به دست آوردن پاسپورت را کوتاه و آسان ساخته اند. هموطنان ما حال می‌توانند در مدت زمان بسیار کم پاسپورت خویش را دریافت نمایند.

 • تمدید ویزه

  خدمات اسان ویزه برای مهمانان بین المللی که نیاز به حضور خود در افغانستان را دارندف در نظر گرفته شده است. فورمه درخواست ویزه آنلاین بتاریخ ۱۵ جنوری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد گردید

 • آسان جواز

  آسان جواز خدمات جواز کار برای شهروندان ملی و بین المللی است که تقاضای کار در افغانستان را دارند و نیازمند اجازه کار می باشند. این سرویس آنلاین به تاریخ ۱۵ فبروری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد شد

 • تادیه معاشات از طریق مبایل

  بعد از یک دورۀ امتحانی تادیه معاشات از طریق موبایل در وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، جلالتماب رئیس صاحب جمهور مسؤلیت مدیریت MSP را در وزارت کار، و وسعت دادن MSP را در وزارت معارف و وزارت خانه های دیگر به آسان خدمت سپرد.