یک فروشگاه توقف برای خدمات عمومی

آغاز خدمات جواز کار د مرکز باغ‌بالا آسان‌خدمت


خدمات توزیع جواز کار به‌منظور دست‌رسی آسان شهروندان به خدمات عامه در مرکز باغ‌بالا آسان‌خدمتِ ادارهٔ ملی احصائیه و معلومات به‌گونه رسمی آغاز گردید. این پس از تذکرهٔ الکترونیکی نوع دوم خدمات عامه است که در این مرکز آغاز به فعالیت می‌نماید.


اکنون شهروندان کشور می‌تواند در پهلوی مرکز اصلی برای دریافت جواز کار به مرکز باغ‌بالا آسان‌خدمت نیز مراجعه نموده و در کم‌ترین زمان ممکن جواز کار خویش را اخذ نماید. مرکز باغ‌بالا آسان‌خدمت بر اساس تعهدات حکومت در کنفرانس جینوا و به‌منظور گردهم‌آوردن خدمات عامه زیر یک چتر ایجاد گردیده‌است.


قابل ذکر است که به‌زودی در این مرکز، مهم‌ترین خدمات عامه دیگر از جمله صدور پاسپورت، پرداخت حقوق مالی ورثۀ شهدا و معلولین، خدمات ترانسپورت زمینی و ترافیک نیز با سهولت‌های بیشتر و در کم‌ترین زمان ممکن تحت یک چتر به‌شهروندان کشور ارائه خواهد شد. این مرکز به هم‌وطنان عزیز ما این فرصت را می‌دهد که به‌مهم‌ترین خدمات عامه با سهولت‌های فراوان تحت یک چتر دست‌رسی پیدا نموده و دیگر جهت دریافت این خدمات به‌دفاتر گوناگون مراجعه نکند.

 • آسان پاسپورت

  اداره آسان خدمت مراحل پیچیده و زمان‌گیر به دست آوردن پاسپورت را کوتاه و آسان ساخته اند. هموطنان ما حال می‌توانند در مدت زمان بسیار کم پاسپورت خویش را دریافت نمایند.

 • تمدید ویزه

  خدمات اسان ویزه برای مهمانان بین المللی که نیاز به حضور خود در افغانستان را دارندف در نظر گرفته شده است. فورمه درخواست ویزه آنلاین بتاریخ ۱۵ جنوری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد گردید

 • آسان جواز

  آسان جواز خدمات جواز کار برای شهروندان ملی و بین المللی است که تقاضای کار در افغانستان را دارند و نیازمند اجازه کار می باشند. این سرویس آنلاین به تاریخ ۱۵ فبروری سال ۲۰۱۷ راه اندازی خواهد شد

 • تادیه معاشات از طریق مبایل

  بعد از یک دورۀ امتحانی تادیه معاشات از طریق موبایل در وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین، جلالتماب رئیس صاحب جمهور مسؤلیت مدیریت MSP را در وزارت کار، و وسعت دادن MSP را در وزارت معارف و وزارت خانه های دیگر به آسان خدمت سپرد.